4B İnşaat

25 yıllık tecrübe ile babadan oğula geçen bir hikaye bizimkisi!

4B Dekorasyon ve Mimarlık şirketinin Kurucusu olan Hak Buğra Özgünay, Kocaeli Üniversitesi öğrenimi sırasında stajını Sabancı Holding’de yapmış ve mezuniyet sonrasında İkitelli Organize Sanayi Bölge Başkanlığın’da 2 yıl görev almış ve bu sürede kurum ve kuruluşların ilgili tüm yasal prosedürlerini de tecrübe etmiştir.

Markamız, 2023 yılında kurulmuş ve deneyimi 25 yıllık bir tecrübe gibi gözükse de çocukluk yaşlarından itibaren başlamış ve babadan oğula geçmiş bir serüvendir aslında.

Başlangıçta mimari ofiste proje tasarımları ile başlamış, ardından büyük inşaatlarda sahada görev almıştır. Bunların yanı sıra, yurt içi ve yurt dışında aralarında Umman, Londra, Africa Gana, Kırgızistan, Katar ve Rusya bulunan bir çok ülkede büyük markaların proje müdürlüklerini yaparak kariyerine devam etmiştir.

Şazeli Restoran Zincirleri Katar, Marriot ve Sheraton otellerinin projelerini başarıyla tamamlayarak Balkan, Rusya ve Avrupa’da adından söz ettirmiştir.

Bir çok ülkede yapmış olduğu özel projelerle başarısını kanıtlayan sektörün deneyimli ismi Hak Buğra Özgünay, iş adamları ve bürokratlar ile de bir çok projeyi tamamladıktan sonra uzun zamandır hayalini kurduğu 4B Dekorasyon ve Mimarlık şirketini kurmuştur.

Tüm bilgi ve birikimi ile birlikte tecrübesini de ortaya koyarak kendisini firmasıyla birlikte yükseltme kararlılığı içerisindedir.

Kaliteli hizmet anlayışımız, zamanı etkili kullanma ve dürüstlük ilkelerimizle oluşturduğumuz sadık müşteri ailemize katılmak isteyen herkesin hayallerini gerçekleştirmek için buradayız!

VİZYON

Vizyonumuz, yüksek iş ahlakı ve temiz çalışma şekli ile müşterilerin güvenini kazanarak sektöründe tercih edilen bir marka olma yolunda ilerleyerek, müşteri odaklı yaklaşımımızla daima en iyisi olacak şekilde çalışmaktır.

MİSYON

Sektördeki tüm değişim ve gelişimi yakından takip ederek, talep edileni alanında uzmanlaşmış kadrosuyla, hızlı ve güvenilir hizmet kapsamında değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bu sektörün en önemli sorunu olan proje- imalat detay sorunları, saha içerisinde devam ederken tüm çıkabilecek sorunların hızlı çözüm ve doğru çözümü ile en başarılı hizmeti veriyoruz ve bu tecrübemiz ile övünüyoruz.

Ekibimiz

Ekibimiz, her konu ve dilin birbirine zincirleme bağlı olduğu bu sektörde, her bir iş kolunun birbirini destekleyici çalışma prensibi ile işleri yürüttüğü kalifiye bir ekiptir. Bu anlamda mekanik elektrik ve inşai işlerde, kendine has, özel ve titiz iş yürüten iş ortaklarımızla birlikte çalışmaktayız.

Ekiplerin başında mimar, mühendis ve saha koordantörlerimizle birlikte işlerimizi başarılı bir şekilde yürütmekteyiz.